Вялікі Тэатр оперы і балета Рэспублікі Беларусь Вялікі Тэатр оперы і балета Рэспублікі Беларусь Нацыянальны Акадэмічны Вялікі Тэатр оперы і балета Рэспублікі Беларусь

афiша для дзяцей

Снежань
Абраць жанр
Месяц
30
верасня|Вс
18:00 - 20:05
15
кастрычнiка|Пн
19:00 - 21:05
21
кастрычнiка|Вс
11:00 - 12:40
  • Алег Хадоска
    Дзюймовачка

    Исполняют – воспитанники Балетной школы Вежновец

     

    балет у 2-х дзеях
    Узрoст 0+

    Спектакль Балетнай школы Вежнавец у рамках праграмы "Дзеці – дзецям"

    Прэм`ера

     

1
лiстапада|Чт
12:00 - 13:40
  • Пётр Чайкоўскі
    СПЯЧАЯ ПРЫГАЖУНЯ

    Исполняют – воспитанники Балетной школы Вежновец

    Дирижер – Николай Колядко

     

    балет у 2-х дзеях
    Узрoст 0+

    Спектакль Балетнай школы Вежнавец у рамках праграмы "Дзеці – дзецям"
    з удзелам навучэнцаў Беларускай дзяржаўнай харэаграфічнай гімназіі-каледжа

     

2
лiстапада|Пт
12:00 - 13:40
  • Пётр Чайкоўскі
    СПЯЧАЯ ПРЫГАЖУНЯ

    Исполняют – воспитанники Балетной школы Вежновец

    Дирижер – Николай Колядко

    балет у 2-х дзеях
    Узрoст 0+

    Спектакль Балетнай школы Вежнавец у рамках праграмы "Дзеці – дзецям"
    з удзелам навучэнцаў Беларускай дзяржаўнай харэаграфічнай гімназіі-каледжа

     

2
лiстапада|Пт
19:00 - 21:05
3
лiстапада|Сб
12:00 - 13:40
  • Пётр Чайкоўскі
    СПЯЧАЯ ПРЫГАЖУНЯ

    Исполняют – воспитанники Балетной школы Вежновец

    Дирижер – Николай Колядко

    балет у 2-х дзеях
    Узрoст 0+

    Спектакль Балетнай школы Вежнавец у рамках праграмы "Дзеці – дзецям"
    з удзелам навучэнцаў Беларускай дзяржаўнай харэаграфічнай гімназіі-каледжа

     

4
лiстапада|Вс
11:00 - 12:40
  • Марына Марозава
    Доктар Айбаліт

    Доктор Айболит – Александр Краснодубский

    Попугай – Александр Михнюк

    Танечка – Елена Таболич

    Ванечка – Александр Гелах

    Зайчиха – Марина Аксенцова

    Мотылек – Андрей Матюшонок (1-е исп.)

    Первая цапля– Марина Лихошерст

    Вторая цапля – Ольга Кажгалиева

    Бармалей – Юрий Болотько

    Гиппопотам – Илья Певзнер

    Слон –  Александр Кеда

    Крокодил – Дмитрий Трофимук

    Крокодилица – Светлана Марусевич

    Тотошенька – Елена Сало

    Кокошенька – Анна Гурьева

    Обезьянка Чичи – Ирина Кучинская

    Дирижер – Олег Лесун 

    опера ў 2-х дзеях
    Узрoст 0+

     

4
лiстапада|Вс
18:00 - 19:30
  • Ігар Стравінскі
    Пятрушка

    Дирижер – Виктор Плоскина

     

     

    балет у адной дзеі
    Узрoст 12+

    Прэм`ера

     

  • Ігар Стравінскі
    Жар-птушка

    Дирижер – Виктор Плоскина

    балет у адной дзеі па матывах рускіх народных казак
    Узрoст 12+

     

15
лiстапада|Чт
19:00 - 20:40
18
лiстапада|Вс
11:00 - 12:35
  • Марк Мінкоў
    Чароўная музыка

    Рыжий Клоун -  Янош Нелепа

    Белый Клoун - Александр Краснодубский

    Дзинь - Елена Бунделева

    Бом -   Елена Таболич

    Король -  Дмитрий Трофимук

    Королева - Марина Аксенцова

    Принцесса -  Анна Гурьева

    Сыщик - Александр Гелах (1-е исп.)

    Доктор - Илья Певзнер

    Первый Министр -  Наталья Акинина

    Второй Министр - Марина Лихошерст

    Дирижер – Иван Костяхин

    опера-казка ў 2-х дзеях
    Узрoст 0+

     

28
снежня|Пт
12:00 - 14:00
  • Пётр Чайкоўскі
    Шчаўкунок

    с участием артистов балета Большого театра Беларуси и учащихся Белорусской государственной хореографической гимназии-колледжа

    Дирижеры – Николай Колядко

    балет у 2-х дзеях
    Узрoст 6+

    Спектакль Беларускай дзяржаўнай харэаграфічнай гімназіі-каледжа
    з удзелам артыстаў балета Вялікага тэатра Беларусі

     

29
снежня|Сб
12:00 - 14:00
  • Пётр Чайкоўскі
    Шчаўкунок

    с участием артистов балета Большого театра Беларуси и учащихся Белорусской государственной хореографической гимназии-колледжа

    Дирижеры – Николай Колядко

    балет у 2-х дзеях
    Узрoст 6+

    Спектакль Беларускай дзяржаўнай харэаграфічнай гімназіі-каледжа
    з удзелам артыстаў балета Вялікага тэатра Беларусі

     

30
снежня|Вс
11:00 - 13:00
  • Пётр Чайкоўскі
    Шчаўкунок

    с участием артистов балета Большого театра Беларуси и учащихся Белорусской государственной хореографической гимназии-колледжа

    Дирижеры – Николай Колядко

    балет у 2-х дзеях
    Узрoст 6+

    Спектакль Беларускай дзяржаўнай харэаграфічнай гімназіі-каледжа
    з удзелам артыстаў балета Вялікага тэатра Беларусі

     

3
студзеня|Чт
12:00 - 14:00
  • Петр Чайковский
    Щелкунчик

    с участием артистов балета Большого театра Беларуси и учащихся Белорусской государственной хореографической гимназии-колледжа

     

    балет в 2-х действиях
    Узрoст 6+

    Спектакль Белорусской государственной хореографической гимназии-колледжа
    с участием артистов балета Большого театра Беларуси

     

5
студзеня|Сб
12:00 - 14:00
  • Петр Чайковский
    Щелкунчик

    с участием артистов балета Большого театра Беларуси и учащихся Белорусской государственной хореографической гимназии-колледжа

     

    балет в 2-х действиях
    Узрoст 6+

    Спектакль Белорусской государственной хореографической гимназии-колледжа
    с участием артистов балета Большого театра Беларуси

     

6
студзеня|Вс
11:00 - 13:00
  • Петр Чайковский
    Щелкунчик

    с участием артистов балета Большого театра Беларуси и учащихся Белорусской государственной хореографической гимназии-колледжа

     

    балет в 2-х действиях
    Узрoст 6+

    Спектакль Белорусской государственной хореографической гимназии-колледжа
    с участием артистов балета Большого театра Беларуси

     

10
студзеня|Чт
19:00 - 21:00
11
студзеня|Пт
19:00 - 21:00
16
студзеня|Ср
19:00 - 19:30
  • Игорь Стравинский
    балет в одном действии по мотивам русских народных сказок
    Узрoст 12+

     

1
лютага|Пт
19:00 - 21:05
17
лютага|Вс
11:00 - 11:40
  • Игорь Стравинский
    балет в одном действии по мотивам русских народных сказок
    Узрoст 12+

    null

     

17
лютага|Вс
18:00 - 19:30
  • Игорь Стравинский
    балет в одном действии по мотивам русских народных сказок
    Узрoст 12+

    null

     

24
лютага|Вс
11:00 - 12:40
27
лютага|Ср
19:00 - 21:00
3
сакавiка|Вс
18:00 - 20:05
6
сакавiка|Ср
19:00 - 21:05
31
сакавiка|Вс
18:00 - 20:00



Партнёры