Вялікі Тэатр оперы і балета Рэспублікі Беларусь Вялікі Тэатр оперы і балета Рэспублікі Беларусь Нацыянальны Акадэмічны Вялікі Тэатр оперы і балета Рэспублікі Беларусь

.

афiша для дзяцей

Студзень
Абраць жанр
Месяц
1
лютага|Пт
19:00 - 21:05
17
лютага|Вс
11:00 - 11:40
  • Ігар Стравінскі
    Жар-птушка

     Дирижер – Виктор Плоскина

     

    балет у адной дзеі па матывах рускіх народных казак
    Узрoст 12+

     Дирижер – Виктор Плоскина

     

17
лютага|Вс
18:00 - 19:30
  • Ігар Стравінскі
    Жар-птушка

    Дирижер – Виктор Плоскина 

     

    балет у адной дзеі па матывах рускіх народных казак
    Узрoст 12+

     

24
лютага|Вс
11:00 - 12:40
  • Марына Марозава
    Доктар Айбаліт

    Доктор Айболит – Александр Краснодубский

    Попугай – Александр Михнюк

    Танечка – Елена Таболич

    Ванечка – Александр Гелах

    Зайчиха – Марина Аксенцова

    Мотылек – Андрей Матюшонок

    Первая цапля– Елена Синявская

    Вторая цапля – Ольга Кажгалиева

    Бармалей – Янош Нелепа

    Гиппопотам – Илья Певзнер

    Слон –  Дмитрий Капилов

    Крокодил – Дмитрий Трофимук

    Крокодилица – Инна Русиновская

    Тотошенька – Елена Сало

    Кокошенька – Анна Гурьева

    Обезьянка Чичи – Ирина Кучинская

    Дирижер – Олег Лесун 

     

    опера ў 2-х дзеях
    Узрoст 0+

    Дирижер – Олег Лесун

     

27
лютага|Ср
19:00 - 21:00
3
сакавiка|Вс
18:00 - 20:05
6
сакавiка|Ср
19:00 - 21:05
15
сакавiка|Пт
19:00 - 19:30
  • Ігар Стравінскі
    Жар-птушка

     Дирижер – Олег Лесун

     

    балет у адной дзеі па матывах рускіх народных казак
    Узрoст 12+

    Дирижер – Олег Лесун

     

17
сакавiка|Вс
11:00 - 12:15
  • Iлля Польскi
    Церам-церамок

    Лягушка –  Марина Аксенцова

    Мышка –  Елена Таболич

    Петушок – Янош Нелепа

    Ежик – Сергей Лазаревич

    Лиса – Елена Шведова

    Волк – Владимир Громов

    Медведь – Дмитрий Трофимук

    Дирижер – Иван Костяхин

    опера ў 2-х дзеях
    Узрoст 0+

    Дирижер – Иван Костяхин

     

24
сакавiка|Вс
11:00 - 12:15
31
сакавiка|Вс
11:00 - 12:35
  • Марк Мінкоў
    Чароўная музыка

    Рыжий Клоун - Янош Нелепа

    Белый Клoун - Александр Краснодубский

    Дзинь - Диана Трифонова

    Бом - Елена Таболич

    Король - Дмитрий Трофимук

    Королева - Марина Аксенцова

    Принцесса -Анна Гурьева

    Сыщик - Александр Гелах

    Доктор - Илья Певзнер

    Первый Министр - Наталья Акинина

    Второй Министр - Марина Лихошерст

    Дирижер – Иван Костяхин

    опера-казка ў 2-х дзеях
    Узрoст 0+

    Дирижер – Иван Костяхин

     

31
сакавiка|Вс
18:00 - 20:00
2
мая|Чт
19:00 - 20:40
19
мая|Вс
18:00 - 20:05



Партнёры