Вялікі Тэатр оперы і балета Рэспублікі Беларусь Вялікі Тэатр оперы і балета Рэспублікі Беларусь Нацыянальны Акадэмічны Вялікі Тэатр оперы і балета Рэспублікі Беларусь

....

Студзень
Месяц
6
чэрвеня|Ср
19:00 - 20:45
  • Балетное лето в Большом
    Ігар Стравінскі
    Пятрушка

    Дирижер – Виктор Плоскина

     

    Прэм`ера
    балет у адной дзеі
    Узрoст 12+

  • Балетное лето в Большом
    Ігар Стравінскі
    Жар-птушка

     Дирижер – Виктор Плоскина

     

    балет у адной дзеі па матывах рускіх народных казак
    Узрoст 12+

7
чэрвеня|Чт
19:00 - 20:45
  • Балетное лето в Большом
    Ігар Стравінскі
    Пятрушка

    Дирижер – Виктор Плоскина

     

    Прэм`ера
    балет у адной дзеі
    Узрoст 12+

  • Балетное лето в Большом
    Мікалай Рымскі-Корсакаў
    Шэхеразада

    Дирижер – Виктор Плоскина

     

    балет у адной дзеі
    Узрoст 12+

9
чэрвеня|Сб
19:00 - 21:15
  • Балетное лето в Большом
    Арам Хачатуран
    Спартак

    Дирижер – Николай Колядко

    балет у 3-х дзеях
    Узрoст 12+

     

10
чэрвеня|Вс
18:00 - 20:25
  • Балетное лето в Большом
    Адольф Адан, Цэзар Пуні, Лео Дэліб, Рыкарда Дрыга, Пётр Альдэнбургскі
    Карсар

    Медора – Анна Никулина (Большой театр России)
    Конрад – Михаил Лобухин (Большой театр России)
    Дирижер – Николай Колядко

     

     

    балет у 3-х дзеях
    Узрoст 12+

    C участием солистов Большого театра России Анны Никулиной и Михаила Лобухина

11
чэрвеня|Пн
19:00 - 21:35
  • Балетное лето в Большом
    Пётр Чайкоўскі
    Лебядзінае возера

    Одетта-Одиллия – Оксана Бондарева (Михайловский театр)
    Зигфрид – Игорь Колб (Мариинский театр)
    Дирижер – Вячеслав Чернухо-Волич

    балет у 3-х дзеях
    Узрoст 12+

    С участием Оксаны Бондаревой (Михайловский театр) и Игоря Колба (Мариинский театр) 

12
чэрвеня|Вт
19:00 - 21:00
  • Балетное лето в Большом
    Міхаіл Крылоў
    Ор і Ора

     Дирижер – Иван Костяхин

    балет у 2-х дзеях  
    Узрoст 16+

13
чэрвеня|Ср
19:00 - 21:00



Партнёры