Студзень
Месяц
6
мая|Пн
19:30 - 21:15
  • "АЛЬТэрнатыва"

    Аляксандра Пацёміна, Вольга Пільневіч, Аліна Кішкурна, Уладзімір Купрыянаў, Уладзімір Хімарода, Ганна Навумчык, Марына Зяленіна

    null
    Канцэрт групы альтоў Вялікага тэатра Беларусі
    Узрoст 12+

13
мая|Пн
19:30 - 21:15
  • Мілонга з "Серэнадай"

    Таццяна Траццяк, Алена Сало, Яраслаў Макарыч, Ижена Квашина, Павел Чванаў

    Музычны кіраўнік - Таццяна Траццяк

    null

    Узрoст 12+

19
мая|Вс
18:30 - 20:15
  • Канцэрт "Манюшка на Радзiме"

    Юрий Городецкий, Илья Сильчуков, Виктор Скоробогатов, Ирина Кучинская, Виктория Красинская, Дмитрий Горбачук
    Партия фортепиано - Ирина Бутель и Полина Задрейко

    null

    Узрoст 12+

21
мая|Вт
19:30 - 21:15
  • ШЭДЭЎРЫ РУСКАЙ МУЗЫКІ

    Елена Шведова, Юрий Городецкий, Денис Янцевич, Андрей Селютин, Татьяна Гаврилова, Мария Галкина, Марина Лихошерст.
    Партия фортепиано – Юлия Щербакова

     

     

     

    null

    Узрoст 12+

26
мая|Вс
18:30 - 20:15
  • "СКРЫПКА - ДУША МАЯ"

    роли исполняют

    null
    Канцэрт артыстаў аркестра, прысвечаны 90-годдзю народнага артыста Беларусі Льва Гарэліка
    Узрoст 12+

3
чэрвеня|Пн
19:30 - 21:15
  • ТЭНАРЫ СУПРАЦЬ БАСОЎ

    Выканаўцы: вядучыя салісты оперы

    Партыя фартэпіяна: Ірына Целяпнёва, Юлія Шчарбакова

     

    null
    тэатралізаваны канцэрт
    Узрoст 12+

11
чэрвеня|Вт
19:30 - 21:15
  • НЕСКУЧНЫЙ ЮБИЛЕЙ В КРУГУ ДРУЗЕЙ

    Нина Шарубина, Елена Бунделева, Елена Шведова, Марина Аксенцова, Анна Гурьева, Марина Лихошерст, Дмитрий Капилов, Илья Певзнер, Дмитрий Шабетя 

    Партия фортепиано: Юлия Щербакова

    Режиссер - Елена Медякова

    null
    К ЮБИЛЕЮ МАРИНЫ АКСЕНЦОВОЙ. КОНЦЕРТ С СЮРПРИЗОМ
    Узрoст 12+

17
чэрвеня|Пн
19:30 - 21:15
19
чэрвеня|Ср
19:30 - 21:15
  • ВЕЧАР РУСКАГА РАМАНСУ

    Выконвае  Наталля Акініна

    Партыя фартэпіяна і вядучая: Таццяна Старчанка

    null
    Сольный концерт Натальи Акининой, лауреата международного конкурса им. Изабеллы Юрьевой 2018 г. (I премия)
    Узрoст 12+

25
чэрвеня|Вт
19:31 - 21:15
  • "ПЕСНЯ НЕ РАЗВІТВАЕЦЦА З ТАБОЙ"

    Выканаўцы: вядучыя салісты оперы

    Партыя фартэпіяна: лаўрэат міжнародных конкурсаў Ірына Целяпнёва

    Рэжысёр Алена Медякова

    null
    У праграме канцэрта песні савецкіх кампазітараў
    Узрoст 12+

8
лiпеня|Пн
19:30 - 21:15
  • ФРАНЦУЗСКІЯ ФАНТАЗІІ

    Марина Лихошерст, Анна Гурьева, Инна Русиновская, Марина Аксенцова, Дмитрий Шабетя

    Партия фортепиано: обладатель медали Франциска Скорины Юлия Щербакова

    null

    Узрoст 12+

18
верасня|Ср
19:30 - 21:15
  • Шэдэўры сусветнай оперы

    Исполнители: Сергей Франковский, Елена Бунделева, Елена Шведова, Татьяна Гаврилова, Оксана Якушевич, Екатерина Головлева, Анна Гурьева, Алексей Микутель, Татьяна Петрова, Марина Лихошерст, Елена Синявская, Дмитрий Капилов, Крискентия Стасенко, Инна Русиновская, Светлана Марусевич, Марина Аксенцова, Анастасия Москвина, Нина Шарубина. 

    Партия фортепиано - Елена Олимпиева


    Узрoст 12+

29
верасня|Вс
18:30 - 20:15
  • З ПЕСНЯЙ ПА ЖЫЦЦІ

    Татьяна Третьяк, Владимир Петров, Александр Михнюк, Оксана Якушевич, Михаил Константинов (ударные), Денис Поречин (кларнет, альт-саксофон), струнный квинтет "Серенада"

    Музыка нашего кино. Продолжение... Концерт из цикла "Вечера с "Серенадой"
    Узрoст 12+

     К 90-летию народного артиста СССР выдающегося композитора Евгения Глебова (1929-2000)

4
кастрычнiка|Пт
19:30 - 21:15
8
кастрычнiка|Вт
19:30 - 21:15
13
кастрычнiка|Вс
18:30 - 20:15
19
кастрычнiка|Сб
19:30 - 21:30
27
кастрычнiка|Вс
18:30 - 20:15
6
лiстапада|Ср
19:30 - 21:15
12
лiстапада|Вт
19:30 - 21:15
20
лiстапада|Ср
19:30 - 21:15
24
лiстапада|Вс
18:30 - 20:15
29
лiстапада|Пт
19:30 - 21:15



Официальные страницы Камерного зала имени Л.П.Александровской в социальных сетях:
ВКонтакте – Vk.com/bolshoibelarus_chamber_hall
Facebook – Facebook.com/groups/348337012356841/
Instagram – Instagram.com/kamernyj.bolshoibelarus

Партнёры