Большой театр Беларуси

 

29 лютага 19:00

Джакама Пучыні

БАГЕМА

опера ў 4 дзеях (выконваецца з адным антрактам)

Большой театр Беларуси

 

5 сакавiка 19:00

Пётр Чайкоўскі

ЯЎГЕН АНЕГІН

опера ў 3 дзеях

Большой театр Беларуси

 

12 сакавiка 19:00

Джузепе Вердзі

ТРАВІЯТА

опера ў 4 дзеях

Большой театр Беларуси

 

14 сакавiка 19:00

Рыхард Вагнер

ЛЯТУЧЫ ГАЛАНДЗЕЦ

опера ў 3 дзеях

Большой театр Беларуси

 

19 сакавiка 19:00

Уладзімір Солтан

ДЗІКАЕ ПАЛЯВАННЕ КАРАЛЯ СТАХА

опера ў 2 дзеях

Большой театр Беларуси

 

26 сакавiка 19:00

Джузепе Вердзі

МАКБЕТ

опера ў 3 дзеях

Артысты хору

Артысты хору


Загадчык трупы хору – уладальнік медаля Францыска Скарыны Карловіч Лілія Уладзіміраўна 

 

I сапрана
  I тэнары
Анастасія Балабанава
Ірына Гаўрылава
Вольга Дашук
Кацярына Лазуткіна
Аліна Лапенок
Аліна Лахмакова
Ірына Лук'яненка
Святлана Пазняк
Вольга Перхава
Алена Руднева
Зоя Смірнова
уладальнік медаля Францыска Скарыны Святлана Цітова




  


 
 
 
 
 
 
 
 
 


                          

Аляксандр Белкін
Дзяніс Карабач
Дзмітрый Касцючэнка
Аляксандр Кустоў
Аляксей Патураеў
Ігар Сцяпура
Аляксандр Фокін

 

     
II сапрана   II тэнары
Яўгенія Адзінцова
Юлія Астроўская
Вольга Вашкевіч
Алеся Вепрынская
Анастасія Зуеўская
Ірына Зыбайла
Алена Калегаева
Вольга Фокіна
 

 
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Віталь Ванковіч
Аляксандр Еўтух
Раман Лопес
Вячаслаў Мішакоў
Мікалай Раманчук
Андрэй Цвяткоў
Аляксандр Эндэка
     
I aльты   I басы
Кацярына Аўсянкіна
Кацярына Броўкіна
Ганна Бычкова
Ірына Гаўрылковіч
Алена Кузьміна
Аляксандра Рашэцкая
Марыя Ровіна
Жанна Фурс


  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Павел Запявалаў
Арцём Карагін
Андрэй Козік
Арцём Мамай
Сяргей Папалаў

     
IІ aльты   II басы
Вольга Гаўрыленка
Вольга Дварэцкая
уладальнік медаля Францыска Скарыны Лілія Карловіч
Лілія Кручкоўская
Алеся Курачкіна
Таццяна Ларыёнава
Галіна Ляшук
Ірына Пацоўская
Вольга Сташэўская
Марына Фацеева
Вікторыя Янушэўская

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Дзяніс Бахрэўскі
Вадзім Бычкоў
Віталь Міхалькевіч
уладальнік медаля Францыска Скарыны Ілля Пеўзнер
Міхаіл Русіноўскі
Андрэй Сідзько
Артур Чарток
 

Партнёры