Чэрвень
Абраць жанр
Месяц
2
чэрвеня|Вс
19:00 - 21:20
  • Балетнае лета ў Вялікім
    Прысвячэнне Баланчыну
    МУСАГЕТ

    Спектакль идёт в сопровождении фонограммы.

    балет Барыса Эйфмана на музыку І. С. Баха, П. І. Чайкоўскага
    Узрoст 12+

    Акадэмія танца Барыса Эйфмана

  • Балетнае лета ў Вялікім
    МОЙ ІЕРУСАЛІМ

    Спектакль идёт в сопровождении фонограммы.

    балет Барыса Эйфмана на музыку В. А. Моцарта, С. В. Рахманінава, Ф. Гласа
    Узрoст 12+

    Акадэмія танца Барыса Эйфмана

4
чэрвеня|Вт
19:00 - 22:00
  • Балетнае лета ў Вялікім
    Музыка Карла Філіпа Эмануіла Баха
    598 тактаў

    Спектакль идёт в сопровождении фонограммы.

    балет у 1 дзеі
    Узрoст 16+

    Санкт-Пецярбургскі дзяржаўны акадэмічны тэатр балета імя Леаніда Якабсона

  • Балетнае лета ў Вялікім
    Музыка Клода Дэбюсі, Сяргея Пракоф'ева, Альбана Берга
    Радэн

    Спектакль идёт в сопровождении фонограммы.

    цыкл харэаграфічных мініяцюр
    Узрoст 16+

    Санкт-Пецярбургскі дзяржаўны акадэмічны тэатр балета імя Леаніда Якабсона

  • Балетнае лета ў Вялікім
    Музыка Радзівона Шчадрына
    Гарэзныя прыпеўкі

    Спектакль идёт в сопровождении фонограммы.

    балет у 1 дзеі
    Узрoст 16+

    Санкт-Пецярбургскі дзяржаўны акадэмічны тэатр балета імя Леаніда Якабсона

5
чэрвеня|Ср
19:00 - 21:00
  • Балетнае лета ў Вялікім
    Бліскучы дывертысмент

    Спектакль идёт в сопровождении фонограммы.

    праграма ў 2 аддзяленнях
    Узрoст 12+

    Санкт-Пецярбургскі дзяржаўны акадэмічны тэатр балета імя Леаніда Якабсона

10
чэрвеня|Пн
19:00 - 21:30
  • Гастроли на сцене театра
    балет в 2 действиях на музыку Михаила Глинки и Вячеслава Агафонникова
    Руслан и Людмила

    Людмила – Елизавета Корнеева
    Руслан – Иван Негробов
    Наина – Марта Луцко
    Ратмир – Михаил Ветров
    Фарлаф – Максим Данилов
    Черномор – Вадим Мануковский
    Горислава – Наталья Ветрова
    Святозар – Антон Пестехин
    Финн – Роман Боенко

     

    Спектакль идёт в сопровождении фонограммы


    Узрoст 6+

    Спектакль Воронежского государственного театра оперы и балета

9
лiпеня|Вт
19:00 - 21:00
  • Гастроли на сцене театра
    Вячеслав Овчинников
    ВОЙНА И МИР

    Спектакль идет в сопровождении фонограммы.

    балет в 2 действиях
    Узрoст 12+

    Спектакль Марийского государственного академического театра оперы и балета им. Эрика Сапаева 

10
лiпеня|Ср
19:00 - 21:00
  • Гастроли на сцене театра
    Вячеслав Овчинников
    ВОЙНА И МИР

    Спектакль идет в сопровождении фонограммы.

    балет в 2 действиях
    Узрoст 12+

    Спектакль Марийского государственного академического театра оперы и балета им. Эрика Сапаева 

11
лiпеня|Чт
19:00 - 21:00
  • Гастроли на сцене театра
    Музыка Людвига ван Бетховена, Густава Малера
    РУССКИЙ ГАМЛЕТ

    Спектакль идет в сопровождении фонограммы.

    балет в 2 действиях
    Узрoст 12+

    Спектакль Марийского государственного академического театра оперы и балета им. Эрика Сапаева 

12
лiпеня|Пт
19:00 - 21:00
  • Гастроли на сцене театра
    Музыка Людвига ван Бетховена, Густава Малера
    РУССКИЙ ГАМЛЕТ

    Спектакль идет в сопровождении фонограммы.

    балет в 2 действиях
    Узрoст 12+

    Спектакль Марийского государственного академического театра оперы и балета им. Эрика Сапаева 

13
лiпеня|Сб
18:00 - 20:00
  • Гастроли на сцене театра
    Сергей Прокофьев
    РОМЕО И ДЖУЛЬЕТТА

    Спектакль идет в сопровождении фонограммы.

    балет в 2 действиях
    Узрoст 12+

    Спектакль Марийского государственного академического театра оперы и балета им. Эрика Сапаева 

14
лiпеня|Вс
18:00 - 20:00
  • Гастроли на сцене театра
    Сергей Прокофьев
    РОМЕО И ДЖУЛЬЕТТА

    Спектакль идет в сопровождении фонограммы.

    балет в 2 действиях
    Узрoст 12+

    Спектакль Марийского государственного академического театра оперы и балета им. Эрика Сапаева 




Партнёры